Oferta

Bandaże AROSHA - ciało + sauna IR GRATIS - seria 8 zabiegów 60 minut

Cena: 1440 zł

REZERWUJ

Opis

Ekspresowe zabiegi wyszczuplająco-modelujące przy użyciu bandaży włoskiej marki AROSHA.

Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry. W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni rodzaj bandaży.

Przebieg zabiegu:

  • peeling suchy, mechaniczny lub chemiczny
  • owinięcie ciała bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi
  • 30 – minutowy seans w saunie IR z bandażami (lub opcjonalnie zastosowanie bodywrappingu)
  • zdjęcie bandaży i wykonanie masażu kremem ujędrniającym lub antycellulitowym

Pojedynczym zabiegiem mogą być objęte następujące partie: Brzuch-Uda-Pośladki / Łydki-Uda-Pośladki / Ramiona-Brzuch / Biust

Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Wskazane jest także stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.